30 Haziran 2013 Pazar

Artık Türkiye'deyim :)

Merhaba
10 gündür Türkiye'deyim.Dört aydır bunu bekliyordum ve isteğim sonunda gerçekleşti bu
yüzden Allah'a çok şükrediyorum.Toparlanmam bir kaç günümü aldı.Bir süre telefon ve bilgisayar kullanmayacağım.Artık nadastayım :)
Erasmus dönüş işlemleri hakkında bir yazı yazmayı planlıyorum.Ama ne zaman yaparım bilmiyorum.Yine de aklınıza takılan bir şey olursa bana mail atabilirsiniz. Kolay gelsin:)

3 yorum:

  1. merhabalar! Öncelikle hoşgeldin demek gerekir herhalde =) Biz de senin edindiğin güzel tecrübeleri edinmek için önümüzdeki dönem cluj-napoca'da olacağız. Senin şehrinle yakın bir şehirmiş 2.30 saat falan diyorsun yazında okuduğum kadarıyla =) benim sana sormak istediğim sorum şu: biz cluj'a gittikten sonra oraya tıkılıp kalmamak adına, senin gibi diğer ülkeleri de gezebilmek adına ne yapmalıyız? yani vize-bilet fiyatı-ulaşım falan nasıl olacak? bu konuda birikimini paylaşırsan çok sevinirim... Teşekkür ederim =)

    YanıtlaSil
  2. Hoşbulduk:) Tebrik ederim. Cluj çok güzel bir şehir.Önerin için teşekkür ederim.Bununla ilgili bir yazı yazacağım:)

    YanıtlaSil
  3. Mrb bende 2. Dönem sibiu da olacağım. Siz vize işlemlerine giderken sizden de 2500 tl lik bir hesabınızın olmasını istedilermi. Öyle bir şey var mı yardımcı olurmusunuz lütfen?? Tşkler. Emailim bunyamindipci@gmail.com

    YanıtlaSil